TR | EN | DE

Hakkımızda

KÜLT

Yılların tecrübesi ile Bangladeş ve Türkiye’de tekstil üzerine doğru üreticiler ile üretim yapma ve kaynak bulma konusunda uzman bir firmadır.

 

Kült 1993 yılında Kenan Koç tarafından İstanbul’da kurulmuştur.  Bir satın alma ofisi olarak küresel bir strateji izlemekte birlikte, tedarikçileri yalnızca kendi ülkemizden değil, müşterimiz için en yararlı bölgelerden seçmekteyiz.

 

Amacımız markaların satın alma ve işletme maliyetini en aza indirmektir.

 

Müşterilerimize Türkiye dahil olmak üzere Dünya’nın bütün ülkelerinden en iyi fiyat, kalite ve teslim sürelerini alması için her türlü desteği vermekteyiz. Ürünlerin, üretim planlama süreçlerini ve üretimin tüm aşamalarını denetlemekte ve yönetmekteyiz. Dünya konjonktürüne bakıldığında Türkiye ve uzak doğu ülkelerinde özellikle de Avrupalı müşterilerimize bir köprü sağlamak amacıyla Bangladeş Dakka’da kendi ofisimiz bulunmaktadır. .

 

Bunun dışında, siparişlerinizi sizlerin isteği doğrultusunda uluslararası akredite olan denetim firmaları tarafından denetim yapılmasını sağlayabiliyoruz… Sizlere, ve tedarikçilerimize gereken en yüksek güveni vermek için çalışıyoruz.